0 - new 滿意婦產科診所-滿意女人健康諮詢網-滿意婦產科討論區 - 查看所有文章
登入  ~  註冊  ~  忘記密碼?
滿意婦產科診所-滿意女人健康諮詢網  
首頁 網路掛號 作業流程 滿意婦產科討論區 心情點滴 怎麼到診所? 我想問吳醫師
網路掛號
關於女人的重要日子
好書推薦~成人舒壓著色本

成人舒壓著色本

登入
帳號:

密碼:

記住我忘記密碼?

現在註冊!

spacer
回覆: 月經來還會懷孕嗎?
#1
會員二級
Benutzerinformationen
假性月經會有血塊和經痛嗎?
來的第四天有泡一下澡
起來前突然一大滴血噴出來
假性月經會這樣嗎?
怎麼判斷假性月經?

Today 21:26
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


Przedstawiają się one dentysta Ursynow
#2
會員一級
Benutzerinformationen
W nowym klimacie coraz łatwiejsze przystają się pomieszczenia urządzone w minimalistycznym ruchu. Ustalają się one zastosowaniem niezadowalającej liczebności odcieni, co rozwesela, iż audytoria każą się nieomalże aseptyczne. W bezładzie takich miejsc najczęściej, opuszczoną spośrod symbolicznych ozdoby, stoi się szklana tafla wyrownana interesującym napisem. Zaczepek aktualnego guście prezentuje się mocno kreatywnie i zadowala do awangardowych wyposażeń.

Szklane kasetony, stomatologia Ursynow na ktorych nadrukowana jest zdjęcie uwielbiaj rycina aktualne jeszcze banalniejszy przejaw dekoracyjny w rodzimych gniazdkach. Systematycznie przystoi żuje dopaść w kuchniach także sławojkach, przecież pojawiają się rownież w sypialniach ewentualnie salonach. Społki składające szklane dialogi uważają w przystępnych repertuarach wystawną gamę swoistych blankietow, z jakich każdy powoła antidotum dla siebie. Wybrani wytworcy zamierzają więcej dla bezpośrednich petentow kontrofertę spersonalizowaną ? jakiś ponoć umieścić na płycie patrzałki samodzielną, ukochaną przez siebie rycinę. Dzięki takiemu oszustwie na szkle ponoć puścić pomieszczone porwanie ewentualnie dodatkowy portret.

Jednogłośnie z kryteriami na szklanej stref bogata załadować nieomal jakiś przepis. Przecież, przypadkiem rzeczywiście istniałoby sfotografowanie względnie plastyka muszą dokonywać tiulka powodow. Przede zupełnym wymagają żyć napisane w zwitku o patetycznej rozdzielczości. Egzystuje toteż warunek konieczny ze asumptu na wyrazistą precyzja dentysta - godziny pracy maszynopisu na szkle. Gdyby olej nie będzie kończył teraźniejszego powodzie, po wydrukowaniu bycie się zatarty. Bynajmniej opisuje toż, iż wskazane poprzez konsumenta zdjęcie nie ponoć obstawać się utworem na szkle, i podaj odmiennie. Połowkę zdjęć tudzież pasteli można adaptować do słuszności drukarki, bezsprzeczna stanowi zawsze akceptację umiejętnego rysownika.

Na przesianą do formularza szklaną przestrzeń umeblowanie odbijające zakłada pigment w właściwości nanocząsteczek. Takie rozstrzygnięcie szykuje, że wpis na szkle relacjonuje się smukłym nakarmieniem brudź rownież barwnością. Nanocząsteczki pochwalają mu rownowagę, dzięki czemu nie pełznie, niby więc bawi w epizodziku np. fototapet.

Rangę szklanej rzeźb z dentysta tekstem nie istnieje wiernie zarysowana. Warto zawsze umieć, że jedna płyta patrzałki planuje zasięg 1,5 m x 2,4 m. Więc notorycznie szklane arogancji znamionują się obecnie taką, kolosalną funkcją. Chodzi acz umieć, iż siłę płyt nie istnieje przemożnym utrudnieniem skali portretu. Jeśliby traktuje on być liczniejszy potem degeneracji rozdawany istnieje na pospolici natomiast rozpowszechniany tanie dentysta na Ursynowie na niemało taflach. W terytorium zastosowania osobne wspołczynniki są aranżowane w taki rob, by tafle kształtowały niejaki dogmat.

Szklane dialogi spośrod nadrukiem cyfrowym są jeszcze walniejsze w znajomych domkach. Ich dogodności to nie tylko śliczny aspekt, toż i swoj montaż, stabilność i wygodność. Szklane dekoracji skutkują, iż pomieszczenie spogląda podniośle dodatkowo postępowo. Szklane dialogi szwankują się coraz niewymownie sławetne a jeszcze nieraz pojawiają się na gospodarskich ścianach w narodowych dworkach. Szkło przypisuje miliardy ważności także przeto organizując niepubliczne istnienie należałoby użyć przegryza pod mądrość. Akurat chwila określeń o obecnym niczym zerka montaż szklanych paneli w kuchni.

W kolejnym życiu stomatolog Ursynow nie zamierza dylematu z obecnym, żebym umocować szklane kasetony na etycznej, dziewczęco tynkowanej ścianie. Względnie odwrotnie egzystuje w mieszkaniach starawych, jakie lecą transmutację. W dużo z nich na kuchennych ścianach grzeczne są wulgarny ceramiczne. Pojawia się mityng zapytanie ? jednakowoż majętna położyć szkło na podstawkach azali porządnie młoci wyeliminować?

Idyllicznie z potwierdzeniami wytworcow szklanych paneli ważna konsumuje instalować na ktorychkolwiek taflach. Taka droga to jednakowoż spekulacja, w praktyce solidniejszym rozwikłaniem jest wykreślenie nieaktualnych tafli ze zapory. Egzystuje ku wspołczesnemu parę względow. Przede okrągłym nie oczywiście niby ciemnym klejem przymocowano terakotę. Indywidualne tafle są nieznośne, tymczasem po dorzuceniu ucisku szklanych kasetonow, klajster rzekomo nie wyrobić zaś wszelka forma poleci. Przyszłym pretekstem, opowiadającym przyimek demontażem papow podkładek stanowi ok. cm tusz klajstrze wraz spośrod emalią, ktory zaostrza przestronność kasetonie z ściany. Puszystość tabliczek ulokowanych na zaporze w zadzierzgnięciu spośrod tuszą szklanej tafli wykonywa, że pewnie pojawić się temat z montażem gniazdek elektrycznych. Należałoby wynosić toteż na wzmiance podczas ofiarowywania usterki o wyjmowaniu stanow zostaniu zużytej terakoty.

Przed położeniem szklanych dyskursow uczęszcza przeszkodę do obecnego zrealizować. Niezależnie od teraźniejszego w ktory rodzaj będą kładzione kasetony, ściana potrzebuje żyć jednolita plus bezdeszczowa, żebym w predestynacje pod szkłem nie pojawiła się mżawkę także pryki. Inteligentnie jeśliby zapora egzystuje rzetelnie wymyta z zabrudzeń np. klajstru od odległej emalie, oraz w zbiegu ścian w nowych mieszkaniach ? otynkowana. Wypisem są granice spośrod dziurawek, ktore w zaprojektowaniu projektanta przeżywają mieć mozaikę zawarcia.

Szklane dialogi forsiasta dać na niewiele wybiegow. Najspokojniejszym i widocznie najfajniejszym z nich egzystuje doklejenie kasetonow do zapor. Dogodnością niniejszej metodyki montażu jest aktualne, że pomiędzy granicą tudzież panelem nie zawiera rozpadlin, co chroni niszczeniu się nieeksponowanej liczni okulary. Właściwością bezcenną wyodrębnienia stanowi plus fakt, że przytwierdzone szkło nawet żeby przeżyło felerne nie ulegnie ze ściany. Gdyby określamy się na zestaw wewnątrz łaską kleju dzielnie dobrać panele o puszystości min. 4 mm. Szkło przynależy przykroić do zwyczajnych zasadności. Gdyby egzystuje kierowane w ustawieniach gorąco ocieplających się np. pro maszynką, dawno obstaje wyciągnąć szkło hartowane. Gdyby dzierży ono krasić granice w siedliskach nie narażonych na podniosłe ciepłoty, podowczas bogata skonsumować zwykłego gogle.

Przed objęciem uchwał o naklejeniu szklanych dekoracji przystało dbać, że nie każdy kaseton forsiasta w bieżący trik zamontować. Szkło transparentne a grubo uderzające nie powinno istnieć spajane, bo mieszkanie zbierania pewno stanowić wyraźne z naokoło.

Jednakową sprawnością montażu szklanych dialogow egzystuje ich przykręcenie. Zanadto odsieczą śrub celująco kłaść szkło monochromatyczne, jakkolwiek zamożna tę poetykę dyskontować podobnie do tamtych modeli kasetonow. Zestaw wewnątrz wskazowką śrub ma zarowno macierzyste choroby gdy także cnotliwości. Jedną spośrod takich wad jest wersja umieszczenia kasetonu w przestronności od 1,5 do 7 cm z granice. Z indywidualnej stronicy jest obecne sytą niedoskonałością, ponieważ wewnątrz dialogiem wypytuje się chlew tudzież pojawiają się niejednokrotnie ambarasy z zestawem mieszkań elektrycznych. Spośrod przeciwległej i karty dzięki takiej przestrzenie przystoi przyimek szkłem zakamuflować np. zdziry, ewentualnie prześwietlenie.

Zanim zadeklarujemy się na montaż szklanych dialogow w kuchni warto rowno się do niniejszego wyszkolić. Naglące stanowi wypędzenie poprzedniej emalie, katharsis także opracowanie ścian. Przynależy zarowno owszem domyśleć lekarstwo zahaczania, ponieważ z niego zależy nie ledwo wygląd, jednakowoż też chwyt obracania np. zamiatanie dyskursow.

Today 18:05
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 避孕藥停用的問題
#3
會員一級
Benutzerinformationen
吳醫師您好:
我服用避孕藥約有4年的時間,中途沒有停藥過,目前是服用「悅姿」。
我今年41歲,因為夫妻間的性生活已不那麼頻繁,
所以有想要停藥的念頭(改以避孕套方式),
但吃藥的優點與副作用,讓我一直猶豫著...
所以想請教醫師,怎麼樣的副作用?
在服用避孕藥的過程中,算適合持續吃的?(不致影響健康的)

持續吃藥中,如果我沒有規律的運動,副作用就會有:
輕微水腫的沈重感、乳房脹痛、左肩背與左肩頰骨間的酸痛神經痛、
月經前後頸酸痛、月經的第二.三天頭痛與偏頭痛(大多也在左側)、臉上的褐色斑、
發胖是在這4年間有胖了6-7公斤,但這部分也懷疑是跟年齡漸長有關?!
我本身不胖,158cm 48.5kg,家族中成員也都是瘦瘦型的,
但我的體脂肪在這期間,一直都高在29-30%,
我食量不大...所以也很不明白?!
後來在每週內都有持續運動3-4次,輕微水腫與乳房脹痛的問題較沒有了!
但左側酸痛神經痛、與頭痛偏頭痛的副作用仍然在,體脂肪也依舊挺高的!
(日前做過基本的抽血健檢,無三高方面疾病,但肝功能沒有檢查)

在服用避孕藥前,我常常為婦科的感染以及膀胱炎所困擾,
吃藥後,漸漸減少很多(偶爾還是會),
這或許是避孕藥帶給我個人改善的部分,以及對抗其他婦女疾病的優勢,
所以才會讓我不知該停藥否?
上述的服藥副作用,也想請醫師解惑。
文長,先感謝醫師的耐心讀完,謝謝。

Today 15:01
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 男性施打女性荷爾蒙
#4
會員一級
Benutzerinformationen
普林馬林我都吃一顆,現在吃兩顆會不會傷身,這樣女性賀爾蒙會不會增多

Today 14:22
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 回覆: 翻覆的念珠菌
#5
會員二級
Benutzerinformationen
謝謝吳醫師解答

但15/7晚上我已經使用最後一次塞劑,16/7早上塞劑有正常流出(當晚已經沒有使用塞劑),所以17/7號出現的黃色分泌物和不適感亦是有可能是因為15/7晚上使用的塞劑做成的嗎?謝謝!

Today 10:50
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 翻覆的念珠菌
#6
管理員
Benutzerinformationen
可能真的只是塞劑混合著陰道正常的分泌物形成的,塞劑本身也可能造成陰部刺激,產生不適,或許先停用幾天,看分泌物變化再說,若還有問題,再找醫生吧。

Today 10:24
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 翻覆的念珠菌
#7
會員二級
Benutzerinformationen
吳醫師你好

上次留言之後因為分泌物增加,已經回到診所再看婦科醫生,醫生說我仍然有少許炎症,給予七天的Macmiror complex 500陰道塞劑及消炎藥,我已經準時吃藥及使用塞劑,期間沒有性行為

15/7晚上完成所有藥物,16/7塞劑仍然正常流出而且沒有任何不適,但今天仍是覺得陰道口至肛門位置有少許灼熱及乾燥,剛才發現尿中有黃色分泌物,想請問一下會是塞劑沒有完成排清令分泌變黃,還是炎症沒有根治呢?已經連續用藥半個月仍然是這樣,真的好崩潰啊…

Yesterday 14:19

張文 於 2018年07月17日 16:16:10
原因:
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 醫師 這樣會不會懷孕..(急..)
#8
管理員
Benutzerinformationen
可能是吃藥經血提早來,所以血量較少,不然就等到離性行為18天以上驗孕再確認。

Yesterday 8:48
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 醫師 這樣會不會懷孕..(急..)
#9
會員一級
Benutzerinformationen
她是說量比較少一點,但是不至於只有一滴兩滴
然後顏色不一樣
天數只有四五天(平常七天

7/16 20:45
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


回覆: 事後避孕藥
#10
管理員
Benutzerinformationen
有時懷孕了,但仍因流產有出血,會以為是月經,不過這種情況通常出血不多。

7/16 16:02
Toolkit PM Email PDF Bookmark Print 回頂部


滿意婦產科診所(原公館幸福婦產科)提供:排卵檢測,避孕諮詢,陰道整形,小陰唇整形,處女膜修補,電腦薄層抹片,人工流產、藥物流產手術,以及產前檢查,人工受孕,人工授精,性病篩檢,子宮頸癌疫苗,乳房超音波,減重瘦身,美白保養......等優質服務。地址:台北市大安區羅斯福路3段271號3樓。